Grupa .NET


Witaj na naszym Blogu

  Akademia Androida #2

  MeetUp_Post_Akademia_Androida_2

   

  Zapraszamy na drugie z kolei spotkanie z Akademii Android, tym razem zajmiemy się obsługą kilku ekranów aplikacji(aktywności) oraz interfejsem użytkownika.
  Prosiłbym aby każdy spróbował odpalić aplikacje na swoim urządzeniu z tego poradnika, przyspieszy to i ułatwi pracę na zajęciach.

  https://developer.android.com/studio/run/?utm_source=android-studio

  Do zobaczenia w sali 126 WI2

   

  Link do MEETUP

   


  Akademia ASP.NET – Wprowadzenie część I

  MeetUp_Post_Akademia_ASP_1

   

  Chcemy was zaprosić na pierwsze spotkanie Akademii ASP.NET MVC 5!
  Na tym spotkaniu dowiecie się czym jest ASP.NET, poznacie jego rodzaje i dowiecie się w czym oraz jak będziemy pisać. Zapraszamy wszystkich którzy są chętni pogłębiać wiedzę z zakresu webdevu.

  Link do MEETUP

  Do zobaczenia w środę w sali WI2 126!

   


  Akademia Android – Wprowadzenie do Androida

   

  Post_Akademia_Android_1

  Zapraszamy na pierwsze spotkanie z Akademii androida, na której dowiecie się podstawowych rzeczy o Android Studio. Oprócz tego poznacie fundamenty aplikacji, trochę o layoucie oraz pobawimy się trochę z tekstem i przyciskami w naszej aplikacji (handling events). Proszę, aby każdy miał zainstalowane android studio w wersji 3 oraz doinstalował parę dodatków, w które wchodzimy za pomocą Tools->android->SDK. Tutaj jak zainstalować Android Studio https://developer.android.com/studio/install ,a tutaj dodatki, które będą nam potrzebne na zajęciach.

  Poniedziałek 13.05 godz. 16:15 WI2 sala 227,
  Do zobaczenia!

  Link do MEETUP


  Akademia Azure #4

  Post_Akademia_Azure_4

   

  Ostatnie już zajęcia z akademii Azure odbędą się wyjątkowo w ten czwartek.
  Na zajęciach pokażemy wam obsługę analizy obrazów, mowy, języka i wiedzy do aplikacji za pomocą interfejsów API sztucznej inteligencji usług Cognitive Services.

  Serdecznie zapraszamy!

  Link do MEETUP


  Akademia UWP #4

  Post_Akademia_UWP_4

  Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych nowymi technologiami na już ostatnie spotkanie z Akademii UWP. Tym razem dowiecie się co to jest REST API i jak z tym zacząć oraz napiszemy małą aplikację na podsumowanie akademii. Zajęcia odbędą się w Środę (9.05) o godzinie 16:15 WI2 w sali 126

  Link do MEETUP


  Akademia UWP #3

   

  Post_Akademia_UWP_3

  Mam zaszczyt zaprosić was na już trzecią Akademię UWP. Na tym spotkaniu poszerzycie swoją wiedzę z kontrolek jakie możemy zastosować w naszej aplikacji. Zajęcia odbędą się w Czwartek (19.04) o godzinie 16:15 WI2 w sali 126.

  Link do MEETUP


  Akademia UWP #2

  Post_Akademia_UWP_2

  Po małej przerwie wracamy z Akademią UWP. Tym razem dowiecie się czym są kontenery, grid i jak to wykorzystać w naszej aplikacji. Nie zapomnijcie wziąć laptopów, będzie trochę zajęć praktycznych dzięki którym wiedza zdobyta na zajęciach lepiej się utrwali. Zajęcia odbędą się w Czwartek (19.04) o godzinie 16:15 WI2 w sali 126.
  Link do MEETUP


  Akademia Azure #3

  Post_Akademia_Azure_3

  Po wstępie teoretycznym czas na żywą praktykę. Pokażemy wam jak używać prostego wizualnego środowiska do tworzenia zawartości o dużych możliwościach. W miarę możliwości weźcie ze sobą laptopy. Chociaż i bez nich sobie poradzimy.
  Jak zwykle w środę o 16:15 w 126WI2. Serdecznie zapraszamy.

  Link do MEETUP