Grupa .NET


Nasz zespół

Paweł Kalicki

Jeśli ktoś potrzebuje pomocy z problemami nierozwiązywalnymi albo nie potrafi czegoś zrozumieć, to to jest właściwy człowiek na właściwym miejscu. Wytłumaczy wszystko w najdziwniejszy, najprostszy i oryginalny sposób. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Człowiek pozytywnie zakręcony. Podejmuje się projektów, których nikt by się nie podjął. Na codzień pracuje nad grafiką 3D. Pasjonuje go druk 3D oraz matematyka. Marzy o stworzeniu czegoś ogromnego przez co zostanie zapamiętany.

 • Przewodniczący Grupy .NET
 • Organizator ITAD 2017 Szczecin
 • Prowadzący: Akademia Python, Akademia 3DSMAX

Robert Piątek

Jeśli kogoś w grupie można nazwać geekiem to właśnie jego. Zawsze chętny do rozmów na tematy gier, filmów, książek, komiksów i całej reszty związanej z popkulturą. Rok temu nie umiał nawet napisać "Hello World!", dziś prowadzi zajęcia dla innych studentów, cierpliwy i pełen pasji. Skupia się na webdesignie, C++ oraz C#, ale jest otwarty również na inne technologie, szczególnie te najnowsze. Kiedyś chce zostać fullstackiem i twórcą gier. Do każdego ciężkiego zadania podchodzi z myślą "To nie tak że tego nie umiem, ja po prostu jeszcze tego nie umiem."

 • Organizator ITAD 2017 Szczecin
 • Prowadzący: Akademia C#, Akademia FrontEnd

Daria Bednarz

Kobieta udowadniająca że w informatyce jest miejsce nie tylko dla facetów. Jej świat to przestrzeń wirtualna. Motywuje i pociesza. Według niej szklanka zawsze jest do połowy pełna. Pała optymizmem, zarażając nim wszystkich wokół. Uważa, że w życiu najważniejszy jest sen. Od dziecka uwielbia filmy animowane. Dociekliwie szuka odpowiedzi jak są one tworzone. Starannie studiuje te techniki aby w przyszłości zostać grafikiem filmowym.

 • Organizator ITAD 2017 Szczecin
 • Prowadząca: Akademia 3DSMAX

Jakub Piskorowski

Dla znajomych “Jacob”. Urodzony pesymista. Patrzy realnie na otaczający go świat. Miłośnik ciemnej, świeżo palonej, ziarnistej kawy. Językiem C# włada bieglej niż językiem ojczystym. Choć mały wzrostem to wielki duchem. Zawsze wspiera i jest skory do pomocy.

 • Organizator ITAD 2017 Szczecin
 • Prowadzący: Akademia C#, Akademia FrontEnd

Bartosz Rosiak

Z chęcią się uczy i poznaje nowe technologie, lecz nie ogranicza się tylko do nich. Programować zaczął półtora roku temu i idzie mu to coraz lepiej, aktualnie szlifuje język Java. Lubi pracować w grupie, wymieniając się wiedzą. Oprócz tego jest zawsze uśmiechnięty i z poczuciem humoru, w jego towarzystwie nigdy nie jest nudno.

 • Organizator ITAD 2017 Szczecin
 • Prowadzący: Akademia Java

Wcześniej wspierali nas:

Mateusz WyczawskiMateusz Wyczawski

Maciej BartłomiejczykMaciej Bartłomiejczyk

Mikołaj KłosowskiMikołaj Kłosowski

Adam WolańskiAdam Wolański
Patryk KrawczykPatryk Krawczyk

Alex KaczmarekAlex Kaczmarek

Adrian StandowiczAdrian Standowicz

Aleksandra BorowiecAleksandra Borowiec
Marika AdamczewskaMarika Adamczewska

Olga ChróstowskaOlga Chróstowska

Patryk JanikPatryk Janik